KONST / Litografier / Färglitografi 13714255
nr 1371 4255
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Segelskuta. Signerad, numrerad 12/25. Motivet: 39x53 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:07:42
7/1 13:31:14
100 kr
11/1 18:27:27